Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
 

Atgal į paieškos rezultatus

Parduodamas 2 kambarių butas, 47.0 kv.m, 5 aukšte

Pagrindinė informacija

Vilniaus m. sav.

Vilniaus m.

Baltupiai

Baltupio g.

47.0 kv.m

Blokinis

Centrinis

5

2

1979

42.285 Eur / 146.002 Lt


Aprašymas

Parduodamas dviejų kambarių 47 m2 bendro ploto butas su rūsiu Baltupio g. Baltupiuose Vilniuje.

Butas yra 5/5 aukšte, ne kampinis, svetainės langai orientuoti pietų, o virtuvės bei miegamojo šiaurės vakarų kryptimis, naturali šviesa butą pasiekia nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Kaimyniniai pastatai išdėstyti taip, kad neužgožtų vaizdo pro langus. Pro svetainės langą ir balkoną matomas miškelis ir dalinė miesto panorama, pro miegamojo ir virtuvės langus galima gerėtis ramiu medžiais apaugusiu kiemu su vaikų žaidimo aikštele.

Bute yra du nepereinami kambariai (svetainė - 17 m2, miegamasis - 14 m2), 7 m2 virtuvė, tualetas ir vonios kambariai atskirti. Butui priklauso apie 6 m2 ploto rūsys.

Bute pakeisti visi radiatoriai, sumontuoti kokybiški Rehau plastiko rėmo langai su stiklo paketu, įstatytos "Vilniaus skydas" seifinės durys. Ypač geraii suremontuotas miegamasis kambarys, pakeista ir jo elektros instaliacija.

Prieš du metus buvo atliktas namo stogo kapitalinis remontas, sutvarkytos pastato tarpblokinės siūlės.

Namo laiptinė švari ir tvarkinga, draugiški ir ramūs kaimynai. Prie namo erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Namas yra miško pašonėje, ranka pasiekiamas ir didelis švarus tvenkinys.

Netoliese IKI, kiek toliau Norfa, Rimi bei Maxima parduotuvės. Akropolis ir Mandarinas automobiliu pasiekiami per 5 minutes. Kelių šimtu metru atstumu darželiai bei mokyklos.

Atsisiųsti komercinį pasiūlymą

Vieta

Papildoma informacija/ypatumai

Balkonas

Kodinė laiptinės spyna

Šarvuotos durys

Rūsys

Kontaktai

Viktoras Račkovskis

Tel. nr. +370 5 212 70 90

Mob. nr. +370 686 64603

El. paštas viktoras@centrokubas.lt

Atgal į paieškos rezultatus