Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
 

Atgal į paieškos rezultatus

Parduodamas 10.0 a arų ploto sklypas

Pagrindinė informacija

Vilniaus m. sav.

Vilniaus m.

Lazdynai

Architektų g.

10.0 a

318.582 Eur / 1.100.000 Lt


Aprašymas

Parduodamas 9,65 arų ploto komercinės paskirties žemės sklypas Lazdynuose, Architektų g. 152B

Žemės sklypas yra tankiai apgyvendintame daugiaaukščių namų kvartale, šalia prekybos centro. Šiuo metu sklype galima statyti dviejų aukštų su antstatu iki 1500 kv.m bendro ploto komercinės paskirties pastatą. Tai puikiai tinkanti vieta klinikai, šeimos medicinos centrui, sporto klubui, administraciniam pastatui ar gyvenamiesiems apartamentams ir kt. Šalia sklypo yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, visos miesto inžinierinės komunikacijos. Sklypas yra matomas nuo gatvės, labai geras ir patogus privažiavimas.

Šiuo metu yra pradėtos procedūros detaliajam planui rengti su tikslu padidinti pastatomą plotą iki 2500 kv.m. ir pastato aukštingumą iki 8 aukštų. Šių metų liepos mėn. Architektūros-urbanistikos ekspertų tarybai buvo pateikti projektiniai pasiūlymai, kurie apėmė ne tik projektuojamą pastatą bet ir nagrinėjo platesnę teritoriją, aikštę ir gretimą prekybos centrą. Tuo būdu nagrinėta ir parodyta, kaip galima pakelti visos aplinkinės teritorijos urbanistinę kokybę. Ekspertų taryba pritarė pasiūlytiems sprendiniams. Miesto plėtros departamentas remdamasis šiais projektiniais pasiūlymais rengia sąlygas detaliajam planui.

Projektuojamas pastatas yra lakoniško tūrio, kūbo formos. Pastatas projektuojamas 8 aukštų. Paliekama vyraujanti komercinė paskirtis, automobiliai numatomi parkuoti požeminiame aukšte. Naujasis pastatas atitrauktas nuo esamų pastatų tiek, kad nenutrauktų esamų pėsčiųjų takų bei galėtų funkcionuoti pilnai autonomiškai, nepriklausydamas nuo kaimynų. Dalis naujojo pastato planuota skirti butams, todėl fasaduose numatyti įgilinti balkonai. Apsisprendus statyti švariai komercinį pastatą, fasadų estetiką reiktų permąstyti. Pastatas turėtų išsiskirti nauja fasadų medžiaga, kuri nekartotų, bet ir nekonkuruotų su senaisiais Lazdynų fasadais. Tai būtų nauja forma, nauja kokybė, nieko neslepiant ir nemaskuojant.

 Projekto autorius architektas Darius Osteika, sprendiniai derinti su Lazdynų mikrorajono autoriumi profesoriumi, architektu Vytautu Brėdikiu.

Atsisiųsti komercinį pasiūlymą

Vieta

Komunikacijos

Elektra

Miesto kanalizacija

Ryšio linija

Dujos

Vandentiekis

Papildoma informacija/ypatumai

Patogus privažiavimas

Išvystyta infrastruktūra

Kontaktai

Augustas Jagusinskis

Tel. nr. +370 5 2127090

Mob. nr. +370 699 85444

El. paštas augustas@centrokubas.lt

Atgal į paieškos rezultatus