Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
 

Ne visi pinigai lieka NT brokeriui

2009-09-11

UAB " Centro Kubas - Nekilnojamasis turtas" atestuotų nekilnojamojo turto brokerių tarpininkavimo paslaugos kaina (parduodant turtą) sudaro apie 3-5 % nuo parduodamo objekto kainos.
Neteisinga manyti, kad visa gauta suma atitenka nekilnojamojo turto brokeriui. Dirbantis nekilnojamojo turto brokeris bendrovėje gauna tik procentinę dalį nuo kliento sumokėtos sumos, juk įmonė investuoja į savo darbuotojus, marketingą, biuro išlaikymą ir t.t. Aukštos aptarnavimo kokybės palaikymas reikalauja didelių investavimo resursų, kurie nekilnojamojo turto brokerių dėka patenka į įmonės biudžetą. Mūsų įmonėje dirbantys brokeriai yra atestuoti profesionalai, kurie nuolat dalyvauja apmokymuose, išmano tokias sritis, kaip teisė, ekonomika ir statybos; yra gerai susipažinę su rinkos situacija ir visada gali suteikti kvalifikuotą konsultaciją. Užsakę UAB " Centro Kubas - Nekilnojamasis turtas" atestuotų nekilnojamojo turto brokerių tarpininkavimą, parduodant objektą, Jūs visuomet gausite kokybiškų paslaugų kompleksą ir visada turėsite atgalinį ryšį su brokeriu, kuris Jus nuolat informuos apie rinkos pokyčius.
Parduodant nekilnojamąjį turtą visada svarbų vaidmenį atlieka potencialių klientų duomenų bazė, kuri įmonėje yra žymiai didesne, nei pas brokerius, dirbančius pavieniui. UAB " Centro Kubas - Nekilnojamasis turtas" yra Lietuvos Nekilnojamojo Turto Agentūrų Asociacijos (LNTAA) narė; LNTAA tikslai yra nekilnojamojo turto agentūrų tarpusavio bendradarbiavimo skatinimas tiriant, analizuojant ir sprendžiant aktualius nekilnojamojo turto agentūrų klausimus bei NT brokerio bei turto vertintojo profesijos įvaizdžio visuomenėje formavimas.
Nustatant nekilnojamojo turto brokerių tarpininkavimo paslaugų, parduodant turtą, kainą, Jūs turėtumėte savęs paklausti ne „ Kiek man tai kainuos?", o „Kokias paslaugas aš už tai gausiu?", geriau skirsite daugiau dėmesio ir išklausysite, ką gali pasiūlyti Jums brokeris bei kas įeiną į jo kompetenciją - Jums bus lengviau įvertinti nekilnojamojo turto brokerių tarpininkavimo paslaugos kainą.
Nekilnojamojo turto pardavimas - tai sudėtingas procesas, reikalaujantis daug laiko ir žinų. Nekilnojamojo turto savininkui dažniausia sudėtinga skirti pakankamai dėmesio ir laiko savo nekilnojamojo turto pardavimui, todėl geriau patikėti šį procesą žmonėms, kurių rezultatai gali būti žymiai efektyvesni ir profesionališkesni.