Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
 

Svetainėje www.centrokubas.lt jau įdiegta RSS technologija

2009-10-30

www.centrokubas.lt svetainėje jau įdiegta RSS technologija. RSS - Really Simple Syndication - tai technologija, leidžianti iš įvairių interneto šaltinių automatiškai surinkti ir surūšiuoti naujausią informaciją, trumpiau tai technologija skirta tik vienam dalykui - padėti jums patogiau skaityti visas www.centrokubas.lt tinklapyje skelbiamas naujienas bei sekti naujus ir atsinaujinusius objektus. Užsiprenumeravę www.centrokubas.lt RSS kanalą, būsite informuoti apie naujienas, vos tik joms pasirodžius portale. RSS technologija leidžia neatsidarius mūsų svetainės interneto naršyklėje gauti informaciją apie www.centrokubas.lt tinklapio naujienas. Užsakytas naujienas jūs gausite vienoje, jūsų pačių pasirinktoje vietoje.
RSS naujienas galima skaityti keliais būdais:
1. Jei turite „Gmail" paskyrą, RSS skaityti galite Google Reader svetainėje, užtenka nukopijuoti RSS srauto nuoroda ir, paspaudus mygtuką „Add subscription", įdėti jas į savo prenumeruojamų naujienų sąrašą. Tokiu būdu gautas naujienas galėsite paskaityti iš bet kurio kompiuterio, kuriame yra interneto prieiga.
2. Jei jums patogiau skaityti naujienas specialioje programoje, galite parsisiųsti RSS Bandit, FeedDemon, Omea Reader (ar kurią nors kitą nemokamą programą) ir skaityti žinutes savo kompiuteryje. Įdiegus programą reikia įvesti RSS srautų nuoroda ir paleisti RSS informacijos peržiūros programą. Naujienas gausite vos tik jos pasirodys www.centrokubas.lt svetainėje.
3. Taip pat galima naudoti naršyklių Opera, Firefox, IE6 ir kai kurių pašto klientų galimybes atvaizduoti RSS informaciją.
RSS pranašumas yra tai, kad www.centrokubas.lt tinklapio turinys surenkamas į vieną vietą. Jums nebereikia lankytis skirtingose svetaines vietose, kad sužinotumėte apie pasikėtimus. Naudojant RSS, jums pristatomos informacijos turinio santraukos apie naujus ar atsinaujinusius (pvz. pasikėtusi kaina) nekilnojamojo turto objektus, o spustelėdami sudominusia nuoroda jums naršykle atidarys mūsų tinklapis su detalia jūsų sudominto objekto informacija.