Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
 

Pagalba įsigyjant nekilnojamąjį turtą

2010-09-29

Centro kubas Nekilnojamasis turtasUAB "Centro kubas - Nekilnojamasis turtas" teikia novatorišką kompleksinę paslaugą "Pagalba įsigyjant nekilnojamąjį turtą", kuri tampa vis populiaresnė Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje, kaip atskira paslauga. Tačiau ne visi nekilnojamojo turto sandorių dalyviai žino kas ją sudaro ir kokias užduotis galima patikėti mūsų įmonės specialistams.
Nekilnojamojo turto įsigijimas daugeliui yra labai brangus žingsnis ir svarbus gyvenimo etapas, kuriame norima absoliutaus aiškumo, patikimumo ir teisėtumo; būtent šioms trims sąlygoms patenkinti UAB "Centro kubas - Nekilnojamasis turtas" sukūrė pilną paslaugų kompleksą nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sandorio sudarymui, pradedant nuo konsultacijos, baigiant turto įregistravimu VĮ "Registrų centras" duomenų registre (be mūsų įmonės siūlomo nekilnojamojo turto objekto pirkimo).
Tarkim, Jūs radote butą, namą ar žemės sklypą, kurį pageidaujate įsigyti ir į mūsų įmonę kreipiatės, kad mes padėtume profesionaliai realizuoti Jūsų norą. Bet kokiu atveju, ekspertas pirmiausiai suteiks Jums individualią konsultaciją apie visus sandorio etapus, kuomet Jūs galėsite pasirinkti ir atskiras paslaugų komplekso dalis, kurios Jums yra ypač aktualios ir svarbios.
Paslaugų kompleksą sudaro daugelis etapų:
• tai perkamo objekto dokumentų analizė, kuomet patikrinama objekto teisinė registracija, būklė;
• pardavėjo įgaliojimai ir įsipareigojimai;
• galimų ir neišvengiamų išlaidų planavimas;
• turto apžiūra ir rinkos vertės nustatymas, kuris gali būti pateiktas bankui, Jums pageidaujant dalį turto vertės kredituoti;
• preliminarios pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas;
• pirkimo - pardavimo sutarties analizė prieš ja pasirašant;
• visų reikiamų dokumentų pateikimas notarui;
• turto įregistravimas VĮ "Registrų centras" duomenų registre;
• ir net naujų sutarčių su komunalinių ir kitų paslaugų tiekėjais (Vilniaus energija, Vilniaus vandenys, Skirstomieji elektros tinklai, bendrijos ir t.t.) sudarymas.
Visų sandoriui reikalingų dokumentų parengimas ir pateikimas turi savus reikalavimus ir terminus, su kuriais Jus būtinai supažindins mūsų įmonės ekspertai, turintys didelę patirtį. Sandoriui būtinų dokumentų parengimas yra savitas ir išskirtinis, todėl patikėkite šį darbą specialistui, kuris greitai orientuojasi NT rinkoje ir užtikrina savalaikį reikalingų dokumentų parengimą, laikantis teisės aktuose nustatytų taisyklių.
Jeigu Jūs pageidaujate kredituoti dalį turto vertės, mūsų įmonės specialistai taip pat rekomenduos Jums kredituojantį banką ir tarpininkaus, gaunant banko paskolą nekilnojamajam turtui įsigyti.
Kiekvienas sandorio etapas turi savo atskirų subtilybių, kurias mes įmonės ilgametės patirties rinkoje laikotarpiu esame išnarplioję iki pačių smulkmenų.
Pagrindinis mūsų teikiamo paslaugų komplekso (ar atskirų jo dalių) privalumas - tai atstovavimas pirkėjo interesams, kas visada sumažina pirkėjo bendras išlaidas ir dažniausiai pilnai atperka mūsų suteiktų paslaugų paketo kainą. Mūsų paslaugų kompleksas - tai patikimo bičiulio profesionali pagalba Jums svarbiame gyvenimo etape!


UAB "Centro Kubas-Nekilnojamasis Turtas"

NT Projektų vadovas
Viktoras Račkovskis