Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
 

Kontaktai


UAB "Centro Kubas - Nekilnojamasis turtas"

Maironio g. 23-7, LT 01125 Vilnius, Lietuva

įm. k. 300136722; PVM kodas LT 100001829119

AB SEB bankas LT49 7044 0600 0521 5488

Tel. +370 5 2127090, +370 5 2127841

Faks. +370 5 2791828

El. paštas: post@centrokubas.lt

 

 

  

 

 

 Laura Sadauskaitė

 Vyr. finansininkė

 mob. tel. +370 682 59566

 el.p. laura@centrokubas.lt

 

 Zigfridas Račkovskis

 

 

 

 

 

 

 Zigfridas Račkovskis

 Direktorius

 mob. tel. +370 698 32566

 el.p. zigfridas@centrokubas.lt

 

 Tadas Zaiko

 

 

 

 

 

 

 Tadas Zaiko

 Direktoriaus pavaduotojas

 mob. tel. +370 698 29398

 el.p. tadas@centrokubas.lt

 

 Augustas Jagusinskis

 

 

 

 

 

 

 Augustas Jagusinskis

 Vertinimo skyriaus vadovas

 mob. tel. + 370 699 85444

 el.p. augustas@centrokubas.lt

 

 Martynas Moška

 

 

 

 

 

 

 Martynas Moška

 Pardavimų skyriaus vadovas

 mob.tel. +370 620 35311

 el.p. martynas@centrokubas.lt

 

 Viktoras Račkovskis

 

 

 

 

 

 

 Viktoras Račkovskis

 Turto vertintojas / projektų vadovas

 mob. tel. +370 686 64603

 el.p. viktoras@centrokubas.lt

 

 Simas Sanajevas

 

 

 

 

 

 

 Simas Sanajevas

 Nekilnojamojo turto brokeris

 mob. tel. +370 603 40550

 el.p. simas@centrokubas.lt

 

 Ignas Meškauskas

 

 

 

 

 

 

 Ignas Meškauskas

 Turto vertintojas

 mob. tel. +370 674 81699

 el.p. ignas@centrokubas.lt

 

 Justinas Samas

 

 

 

 

 

 

 Justinas Samas

 Nekilnojamojo turto brokeris

 mob. tel. +370 636 22958

 el.p. justinas@centrokubas.lt

 

 Laurynas Žiūkas

 

 

 

 

 

 

 Laurynas Žiūkas

 Turto vertintojas

 mob. tel. +370 615 59278

 el.p. laurynas@centrokubas.lt

 

 Jekaterina Novičenko

 

 

 

 

 

 

 Jekaterina Novičenko

 NT brokerė / administratorė

 mob. tel. +370 609 79 767

 el.p. jekaterina@centrokubas.lt

 

 Darius Bukšaitis

 

 

 

 

 

 

 Darius Bukšaitis

 Turto vertintojas

 mob. tel. +370 611 11876

 el.p. darius@centrokubas.lt

 

 

 

 Kristina Kuktaitė

 

 

 

 

 

 

 Kristina Kuktaitė

 Vertintojo asistentė

 mob. tel. +370 673 72551

 el.p. kristina@centrokubas.lt

 

 

 

 Tomas Sovijus Kvainickas

 

 

 

 

 

 

 Tomas Sovijus Kvainickas

 Vertintojo asistentas / Konsultantas

 mob. tel. +370 614 67119

 el.p. tomas@centrokubas.lt