Įgyvendiname projektą „UAB „Centro kubas-Nekilnojamasis turtas“ e.komercijos modelio diegimas“

 

2022 m. kovo 1 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-305 projektui „UAB „Centro kubas-Nekilnojamasis turtas“ e.komercijos modelio diegimas“ skirtas 37 706,25 Eur finansavimas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. UAB „Centro Kubas-Nekilnojamasis Turtas“ veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien yra ilgiausiai veiklą vykdanti nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė Lietuvoje. Bendrovės „Centro Kubas-Nekilnojamasis Turtas“ teikiamų paslaugų spektras apima visas nekilnojamojo turto rūšis ir sritis: komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto pardavimas, įsigijimas, nuoma; kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimas; konsultacijos; investicijos; įvairios apimties ir paskirties nekilnojamojo turto projektų valdymas ir įgyvendinimas; rinkos tyrimai ir analizės; viešbučių rinkos sektoriaus sprendimai.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Įgyvendinant projektą bus vykdomos veiklos, siekiant sukurti ir įdiegti originalius turto vertinimo paslaugų užsakymo savitarnos sprendimus – paslaugų užsakymo elektroninę sistemą, siekiant padidinti paslaugos patrauklumą, efektyvumą, lankstumą ir greitį, konkurencinį pranašumą, rinkos dalį bei užtikrins ženklų įmonės pajamų augimą po projekto užbaigimo. Bus kuriama ir diegiama automatizuota ir patogi vartotojams turto vertinimo paslaugų užsakymo savitarna, kuri, atlikus užsakymą, leistų juridiniams ir fiziniams asmenims patogiai nustatyti galimą NT kainą, nuo savarankiškai nustatytos preliminarios kainos iki labai tikslios, pasitelkiant įmonės vertintojus. Ji būtų skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kurie nori sužinoti savo ar kito dominančio turto galimą kainą, vietą ir tik po to priimti sprendimą dėl pilno turto vertinimo.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. kovo 9 d.

 

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0362 „UAB „Centro kubas-Nekilnojamasis turtas“ e.komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.