Centro kubas – nekilnojamasis turtas teikia visas būsto ir komercinių patalpų nuomos paslaugas: objektų ir potencialių nuomininkų paieška, derybų koordinavimas, sutarčių sudarymas ir priežiūra, išsamios nemokamos konsultacijos.

BŪSTAS

Lengvai rinkoje realizuojamo turto (1-2 kambarių miegamuosiuose rajonuose) nuoma dažnu atveju užsiima patys būsto savininkai, tačiau sąlygos, kurios aptariamos tarp nuomininko ir nuomotojo, lieka neįvertintos sutartyje. Dėl šių spragų gali nukentėti abi gyvenamojo NT sandorio pusės. Pastebima, kad teisės perdavimas naudotis savo turtu yra kur kas jautresnis nei turto pardavimas, todėl būtina itin atsakingai pasirūpinti savo nuosavybės apsauga. Mūsų įmonės būsto specialistai parengs išskirtinai Jums pritaikytą nuomos sutartį, kurioje bus aiškiai reglamentuotos visos sąlygos, šalių įsipareigojai ir galimos situacijos. Kompetentingai parengta nuomos sutartis ypač svarbi prabangesnio turto savininkams, investavusiems nemenkas lėšas į būsto apdailą ir įrengimą.

KOMERCINĖS PATALPOS

Komercinio turto nuomos segmentas funkcionuoja visai kitu režimu. Būdinga, kad sėkmingai rinkoje veikiančių administracinių patalpų, sandėlių ar gamybinių patalpų nuomotojai ar nuomininkai neskelbia savo užklausų viešaisiais kanalais. Skelbimai apie nuomojamus objektus ar jų poreikius yra registruojami individualiai mūsų įmonės vidinėje duomenų bazėje. Apdorota ir susisteminta informacija leidžia objektyviai įvertinti patalpų užimtumo bei klientų plėtros pokyčių tendencijas. Todėl mūsų specialistai turi pranašumą kuo operatyviau dalintis klientų užklausomis su tiksline auditorija

25 m.

patirtis

68%

vertinimo ataskaitų apimčių padidėjimas

7

atestuoti vertintojų asociacijų nariai.

34mln.

Įgyvendintų projektų vertė €

Nebijokite ir drąsiai nuomokite komercinį nekilnojamą turtą, pasinaudoję tarpininkavimo paslaugomis! Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su tarpininkavimu nuomojant ar išsinuomojant nekilnojamąjį turtą, susisiekite telefonu +37052127090 ar elektroniniu paštu post@centrokubas.lt.