Verslininkai, ar dar tik ieškantys naujų pajamų šaltinių asmenys, dažniausiai svarsto apie komercinio turto įsigijimo galimybes. Komercinis nekilnojamas turtas tiesiogiai susijęs su pelno gavimu, todėl jį pirkti ar parduoti reikia gerai apgalvojus ir įvertinus rinką. Kartais žmonės gali suklysti ir įsigyti ar parduoti komercines patalpas visiškai neprotingomis kainomis. Tam, kad taip nenutiktų, būtina kreiptis į patyrusius turto vertintojus.

Komercinis nekilnojamasis turtas – pagrindinė UAB „Centro kubas – Nekilnojamasis turtas“ specialistų darbo kryptis, kasmet įvertiname šimtus gamybos bei logistikos kompleksų, viešbučių, prekybos ir verslo centrų, bei pavienių administracinių, prekybos, maitinimo paskirties objektų.

Mūsų atliekami

komercinio turto vertinimo darbai:

  • Komercinių patalpų vertinimas;
  • Gamyklinių pastatų, gamyklų vertinimas;
  • Sandėlių vertinimas;
  • Įrangos vertinimas.

Mūsų požiūriu, pagrindinė komercinio nekilnojamojo turto vertės rinkoje sąlyga – galimybė teikti finansinę grąžą, todėl iš esmės visi komerciniai objektai yra vertinami ne tik lyginamuoju bet ir pajamų metodu, naudojant individualius skaičiavimo modelius priklausomai nuo turto tipo.

UAB „Centro kubas – Nekilnojamasis turtas“ specialistai gali įvertinti ne tik jau esamus komercinius pastatus bei patalpas, bet ir parengti vertinimo ataskaitą užstatyti numatomiems sklypams atsižvelgiant į parengtą projektinę informaciją ar teritorijos planavimo dokumentus.

UAB „Centro kubas – Nekilnojamasis turtas“ komercinį turtą vertina ne tik įkeitimo, nuosavybės teisės perleidimo, nuomos sandorio sudarymo ar finansinės atskaitomybės tikslais bet taip pat atlieka retrospektyvinius bei vertinimus apmokestinimo tikslu.

Įmonės patyrimą komercinio turto vertinimo srityje liudija ne tik didelė darbų apimtis bet ir reguliariai rengiamos bei publikuojamos nekilnojamojo turto rinkos analizės, kuriose pateikiamos prognozės ypač svarbios nustatant potencialią turto finansinę grąžą ateityje.

Nebijokite ir drąsiai pirkite komercinį nekilnojamą turtą, pasinaudoję mūsų vertinimo paslaugomis! Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su komercinio turto vertinimu, susisiekite telefonu +37052127090 ar elektroniniu paštu post@centrokubas.lt.

25 m.

patirtis

68%

vertinimo ataskaitų apimčių padidėjimas

7

atestuoti vertintojų asociacijų nariai.

34mln.

Įgyvendintų projektų vertė €