Dėl kokio turto ir kokiais atvejais galima kreiptis į profesionalų turto vertintoją?

Kiekvienas žmogus, turėdamas vienokio ar kitokio turto, jaučiasi laimingas. Tačiau neverta užmiršti, kad kartu su turtais bei laime, esame „apdovanoti“ ir atsakomybės našta. Gavote dovanų, o gal patys įsigijote namą ar dar tik ketinate tai padaryti? Tuomet verta susipažinti su turto vertinimo paslauga, bei profesionalų komanda, kuri gali greitai ir kokybiškai atlikti įvairaus turto vertinimą.

Turto vertinimas yra įstatymais reglamentuota paslauga, reikalinga užtikrinti, kad su turtu susijusios finansinės operacijos yra atliekamos rinkos sąlygomis, t.y. kad jūs neperkate būsto brangiau, nei rinkoje kainuoja jo analogai, ar, kad jį parduodami gaunate geriausią įmanomą kainą, o siekiant gauti objektyvią informaciją apie turto vertę yra būtina kreiptis į savo srities profesionalus.

Bendrovė „Centro kubas – Nekilnojamasis“ turtas teikia licencijuotas turto vertinimo paslaugas jau daugiau nei 20 metų. Septynių profesionalių vertintojų bei penkių jų asistentų komanda vadovaujasi ne tik naujausiais Tarptautiniais ir Europos turto vertinimo standartais bei Lietuvoje galiojančiais turto vertinimo teisės aktais bet ir taiko ypač aukštus vidaus reikalavimus, todėl visada būsite užtikrinti, kad gaunate geriausias paslaugas rinkoje, ką patvirtina daugiau nei pusantro tūkstančio per metus atliekamų vertinimo ataskaitų.

UAB „Centro kubas – Nekilnojamasis turtas“ teikia įvairios paskirties

nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimo paslaugas:

 • Gyvenamasis būstas (individualūs gyvenamieji namai, butai, loftai, apartamentai, kt)
 • Komercinis turtas (patalpos, pastatai, jų kompleksai)
 • neužstatyti žemės sklypai (žemės ūkis, miškų ūkis, numatomi užstatyti sklypai)
 • Kita (transporto priemonės, gamybiniai įrenginiai bei smulkūs kilnojamojo turto objektai)

Bendrovė vertina tiek nuosavybės, tiek nuomos, tiek kitais teisiniais pagrindais valdomą nekilnojamąjį turtą nustatydama jo vertę tiek dabartyje, kuomet turtas yra įkeičiamas, apmokestinamas ar perleidžiamas tretiesiems asmenims, tiek praeityje (retrospektyvinis turto vertinimas), kuomet reikia nustatyti turto vertę jo paveldėjimo ar dovanojimo dieną ar esant teisiniams ginčams.

Atvejai, kuriais atliekamas

Turto vertinimas:

 • Perleidžiant nuosavybės teisę, t.y. perkant, parduodant ar dovanojant;
 • Siekiant nustatyti rinkos nuomą sudarant nekilnojamojo turto nuomos sutartį
 • Apmokestinant nekilnojamąjį turtą
 • Turto įkeitimo bei draudimo atveju
 • Formuojant įstatinį kapitalą nepiniginiu įnašu;
 • Esant teisminiams ginčams dėl turto vertės;
 • Siekiant nustatyti turimo turto portfelio vertę užsakovo pageidavimu.

Licencijuotas turto vertinimas

Bendrovė Centro kubas nekilnojamasis turtas teikia licencijuotas nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimus vertinimo paslaugas. Dirbame visoje Lietuvoje. Mūsų ataskaitas priima visi Lietuvos bankai bei finansų ir kredito institucijos. Profesionali mūsų vertintojų komanda dirba remdamasi tik naujausiais Tarptautiniais ir Europos turto vertinimo standartais bei Lietuvoje galiojančiais turto vertinimo teisės aktais.

Griežtas standartų ir nuostatų laikymasis

Itin griežtas profesinių standartų ir vertybinių nuostatų laikymasis, išskirtinė pagarba klientų konfidencialumui lemia glaudų ir patikimą bendradarbiavimą su verslo partneriais. Įspūdinga 26 metų įmonės veiklos patirtis, platus profesinių žinių bagažas ir nuolatinis kompetencijų tobulinimas leidžia suteikti pačios aukščiausios kokybės produktą savo klientams.

Didžiulės vertinimo apimtys

Centro kubas nekilnojamasis turtas atliktų vertinimo ataskaitų apimtys nuo 2010 m. iki 2018 m. augo net 68 proc. Bendrovėje dirba 7 atestuoti turto vertinimo profesionalai, kurie yra visų Lietuvos turto vertintojų asociacijų nariai. Įmonė teikia įvairios apimties ir paskirties nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimus bei kitas su šia sritimi susijusias paslaugas.

Atsiliepimai

Turto vertinimo teigiami atsiliepimai tik įrodo, kad galime teikti profesionalias paslaugas vienoje vietoje Jums patogiu metu. Jei nesate tikri, ar Jūsų atveju reikalingi nepriklausomi turto vertintojai – susisiekite su mumis ir mes pasistengsime viską paaiškinti bei nukreipti reikiama linkme.

Svarbu nepamiršti, kad nepriklausomi turto vertintojai visų pirma yra nešališki asmenys, todėl galite būti užtikrinti, kad turto vertė bus nustatyta objektyviai ir laikantys visų teisės aktų reikalavimų, todėl informacija apie turto vertę leis jums priimti pagrįstus sprendimus dėl turto pirkimo, pardavimo ir nuomos, o mokėdami mokesčius už turtą žinosite, kad nepermokate.

Kaina

Turto vertinimas ir jo kaina paprastam žmogui nėra aiški ir tik profesionalo akis gali Jums padėti:

 

 • žinodami objekto ar daikto vertę, galite jaustis užtikrinti ir saugūs, lengviau apsispręsti, ar verta įsigyti, parduoti, išsinuomoti tam tikrą turtą.
 • Objektyvios ir tikslios profesionalo išvados leidžia lengviau išspręsti bet kokius teisinius ginčus ar sudaryti įvairias sutartis.
 • Kai Nekilnojamo turto agentas pateikia tam tikrus turto įsigijimo pasiūlymus, vertintojas gali padėti lengviau apsispręsti, kadangi turi patirties, savo darbą atlieka pagal visus valstybėje galiojančius įstatymų reglamentus.

25 m.

patirtis

68%

vertinimo ataskaitų apimčių padidėjimas

7

atestuoti vertintojų asociacijų nariai.

34mln.

Įgyvendintų projektų vertė €

Kodėl verta rinktis UAB „Centro kubas – Nekilnojamasis turtas“ vertinimo paslaugas?

Dalis žmonių galvoja, kad turto vertinimas tėra formali įstatymais reglamentuota paslauga, tačiau šis požiūris yra klaidingas, nes turto vertintojas pateikia objektyvią išvadą apie turto vertę rinkoje, todėl vadovaudamiesi jo nuomone žinosite, kad Jūsų atliekama finansinė operacija atitinka rinkos sąlygas ir jūs nepermokate už įsigyjamą būstą arba neparduodate jo pigiau nei jis vertas. Dėl šios priežasties svarbu kreiptis į turto vertintoją ne jau sudarius preliminarią būsto pirkimo sutartį bet gerokai anksčiau, o taupydami savo pinigus, prašykite ne vertinimo ataskaitos, o rašytinės konsultacijos.
Jeigu jūs paveldėjote ar gavote dovanų nekilnojamojo turto, jį parduodant gali tekti mokėti gyventojų pajamų mokestį nuo pardavimo kainos ir paveldėjimo vertės skirtumo. Paveldėjimo vertė yra apskaičiuojama VĮ Registrų centro ir yra nustatoma masiniu būdu, tačiau vertintojas šią vertę nustato individualiai ir įprastu atveju sumažiną minėtą skirtumą.

UAB „Centro kubas – Nekilnojamasis turtas“ yra ilgalaikė kredito įstaigų partnerė, todėl mes padėsime jums gauti geresnes finansavimo sąlygas bei paspartinti paskolos išdavimo procesą.

Komercinio turto atveju vertintojų pagalba yra dar svarbesnė, nes šis turtas pasižymi mažiau sentimentų, kuomet pirkėjui tiesiog patinka vaizdas pro būsto langus, ir yra orientuotas į finansinę grąžą bei vertės tęstinumą.

Mūsų įmonės stiprybė yra ilgalaikiai klientai, todėl mes dedame visas pastangas siekdami užtikrinti paslaugų kokybę, kad Jūs nė akimirkai nesuabejotumėte į kurią turto vertinimo bendrovę kreipsitės kitą kartą.

Mūsų finansiniai partneriai

Turto vertinimas

Turto vertinimas yra individuali paslauga, todėl darbų atlikimo terminas bei kaina priklauso nuo vertinimo darbų apimties bei paslaugos atlikimo tikslo.

Butų bei namų vertinimas trunka nuo vienos iki trijų dienų, nedidelės apimties komercinio turto, didelės dalies žemės sklypų vertinimas atliekamas greičiau nei per savaitę, tačiau ypač sudėtingų ir didelės apimties turto vertinimas gali trukti ir iki mėnesio.

Vertinimo paslaugų kaina taip pat nėra tapati visais atvejais, tačiau galime užtikrinti, kad mūsų kainos pasiūlymas bus vienas geriausių rinkoje. Turto vertinimo kaina priklauso nuo vertinamo objekto sudėtingumo, vienetų kiekio ir turto paskirties. Juk buto vertinimo kaina gali kardinaliai skirtis nuo žemės sklypo įvertinimo. Turto vertinimas ir sumokama kaina nustatoma, atsižvelgiant į bendrą darbų krūvį bei pageidavimą gauti turto įvertinimą kuo skubiau.

Kai užsisakome kokią nors paslaugą, visada norime gauti tik pačius geriausius rezultatus, nepatirdami didelių nuostolių, tiesa? Daugelis klientų svarsto, ar turto vertinimo procesas yra atsiperkanti paslauga. Mes, kaip specialistai, atsakome – vienareikšmiškai taip! Ir turime svarių įrodymų, kodėl ši procedūra atsiperka:

● Galimybė sužinoti realią turto vertę rinkoje. Taip pat galima gauti patarimų, ar dabar tinkamas metas pirkti/parduoti tam tikrą turto formą.
● Prieš atliekant bet kokias, su turto įsigijimu susijusias, operacijas, verta bent jau pasikonsultuoti ir pasitarti su nepriklausomu turto vertintoju. Tik taip galima įsitikinti, kad nepermokate. Taip pat sužinote įvairias ateities perspektyvas (pavyzdžiui, kad rajonas, kuriame ketinate pirkti objektą, netrukus bus rekonstruojamas ir panašūs atvejai).

● Kadangi turto vertintojai glaudžiai bendradarbiauja su bankais ir kreditoriais, Jums atsiranda galimybė gauti geresnes finansavimo galimybes. Pagalba iš šalies visada paspartina procesus.
● Jūs niekada nesulauksite jokių abejotinų išvadų apie turtą.
● Norint įsigyti komercinį turtą – turto vertintojo darbas dar svarbesnis, kadangi yra suteikiama papildoma profesionali nuomonė dėl finansinės grąžos. O šis rodiklis labai svarbus kiekvienam verslininkui.

Įtikinome? Tada kreipkitės telefonu +37052127090 ar elektroniniu paštu post@centrokubas.lt.