Bendrovė „Centro kubas nekilnojamasis turtas“ teikia licencijuotas nekilnojamojo ir kilnojamojo turto paslaugas verslo klientams, investuotojams bei būsto pirkėjams.

Komercinio turto paslaugos

Savalaikiai NT sprendimai ir profesionalios įžvalgos – sėkmingai Jūsų verslo plėtrai. Ilgametė patirtis, rinkos dalyvių pasitikėjimas ir palankios rekomendacijos, išbaigtas komandinis ekspertų darbas, sukaupta didelė objektų duomenų bazė yra esminiai Centro kubas nekilnojamojo turtas pranašumai NT paslaugų rinkoje. Bendrovės paslaugos apima visus komercinės paskirties NT segmentus: biurai, prekybinės, administracinės, gamybinės, logistikos, sandėliavimo, specializuotos patalpos, žemės sklypai, viešbučiai.

Patalpų savininkams. Pilnas paslaugų paketas nuo Jūsų turto perspektyvų įvertinimo rinkos kontekste iki patalpų pardavimo, nuomos, valdymo procesų strategijos suformavimo ir efektyvaus įgyvendinimo, sugeneruojant maksimalią finansinę grąžą Jums.

Nuomininkams. Visos su nuomojamu NT susijusios paslaugos: labiausiai Jūsų lūkesčius ir verslo poreikius atitinkančių patalpų paieška, pilnas nuomos sutarčių portfelio valdymas ir efektyvios nuomos strategijos formavimas, nuomos kaštų ir galimų rizikų mažinimas, patalpų panaudojimo optimizavimas bei kitų nuomos poreikių realizavimas. Pirkėjams. Profesionalios konsultacijos ir išsamūs pristatymai apie rinkoje vyraujančią pasiūlą, investavimo krypčių perspektyvas ir galimą finansinę grąžą. Optimalių, kliento poreikius atitinkančių, objektų paieška ir detali jų analizė. Įsigijimo strategijos sukūrimas ir įgyvendinimas.

Gyvenamojo nekilnojamojo turto paslaugos

Kiekvieno Jūsų poreikiai ir lūkesčiai yra saviti, todėl ir sprendimai privalo būti išskirtiniai ir optimaliai atitinkantys Jūsų poreikius. Centro kubas nekilnojamasis turtas ekspertų komanda pateikia tik individualią, maksimalius rezultatus generuojančią Jūsų turto strategiją. Tai efektyvūs ir veiksmingi būsto pardavimo, įsigijimo, nuomos, asmeninių investicijų, būsto priežiūros ir kiti su gyvenamuoju NT susiję sprendimai. Mūsų prioritetinis siekis – suteikti didžiausią pranašumą kiekvienam Jūsų žingsniui NT rinkos procese. Centro kubo NT specialistų profesionalios įžvalgos, ilgametė patirtis ir nuoseklus darbas yra kertiniai mūsų bendrovės veiklos principai, kuriais vadovaujamės kurdami pridėtinę vertę savo klientams.

NT savininkams. Išsami pažintis ir analizė su Jūsų turtu ir su Jūsų finansiniais lūkesčiais. NT rinkos tendencijų ir perspektyvų pristatymas Jums. Kompetentingas patarimas dėl teisingiausios kainos nustatymo. NT pardavimo ar nuomos procesai: kaip vyksta? Individualus Jūsų turto realizacijos rinkoje plano sudarymas ir jo vykdymas. Užtikriname skaidrumą ir konfidencialumą.

Būsto ieškantiems. Kruopščiai ir atsakingai atrinkti maksimaliai Jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantys NT pasiūlymai, pateikiamos galimos alternatyvos derančios su Jūsų finansinėmis galimybėmis. Visa aktualiausia ir šviežiausia informacija apie rinkoje vykstančius procesus, tendencijas ir perspektyvas. Profesionalūs patarimai ir pagalba bendraujant su kreditinėmis institucijomis dėl Jums palankiausių finansavimo sąlygų.

Investicijos. Profesionalios NT rinkos įžvalgos ir potencialiai perspektyvių krypčių įvardinimas. Visos investavimo koncepcijos suformavimas, įgyvendinimas ir tęstinis konsultavimas, siekiant maksimalios grąžos Jums. Konfidencialumas užtikrinamas.

25 m.

patirtis

68%

vertinimo ataskaitų apimčių padidėjimas

7

atestuoti vertintojų asociacijų nariai.

34mln.

Įgyvendintų projektų vertė €

Nebijokite ir drąsiai pirkite komercinį nekilnojamą turtą, pasinaudoję tarpininkavimo paslaugomis! Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su tarpininkavimu perkant/parduodant nekilnojamąjį turtą, susisiekite telefonu +37052127090 ar elektroniniu paštu post@centrokubas.lt.